جذب آرزوها

 

دوره جذب آرزوها

 

دوره جذب آرزوها شامل بیش از ۷۵ جلسه صوتی و تصویری می باشد. پایه آموزشهای این دوره قانون جذب و تکنیکهای روحی و ذهنی موفقیت است. در این دوره بروزترین و قدرتمندترین تکنیکها و روشها برای جذب پول و ثروت، جذب عشق و همسر، جذب سلامتی و درمان بیماریها و مشکلات روحی، جذب حال خوب و افزایش اعتمادبنفس آموزش داده شده است و مرتب بروزرسانی میشه. این دوره برای کاربران نتایج فوق العاده ای داشته است و اکثر دانشجویان از این دوره نتیجه گرفته اند.

 

 

این دوره چه نتایجی برای شرکت کنندگان دارد ؟

✅به راحتی و از جاهایی که فکرشو نمی کنید پول وارد زندگیتون خواهد شد.

✅درآمدتون در ۳ ماه آینده حداقل ۲ برابر و تا یک سال آینده تا ۱۰ برابر بیشتر خواهد شد.

✅همسر دلخواهتون رو می تونید جذب کنید.

✅خواهید تونست عشقتون رو جذب کنید.

✅رابطه تون با عشقتون و همسرتون بهتر خواهد شد.

✅شغل دلخواهتون رو پیدا خواهید کرد.

✅در شغل و تحصیلتون پیشرفت خواهید کرد.

✅زیباتر، خواستنی تر و جذابتر خواهید شد.

✅بیماریها و مشکلات سلامتی تون رو درمان خواهید کرد.

✅حالتون خیلی بهتر از قبل خواهد شد.

✅اعتماد به نفس و خودباوریتون افزایش خواهد یافت.

✅ترسها و نگرانی هاتون برطرف خواهد شد.

✅آدمها، اتفاقات و موقعیت های دلخواهتون به سمتتون جذب خواهند شد.

✅بجای احساس قربانی بودن، سکان دار کشتی زندگی خودتون خواهید شد.

✅ دانش ،اصول و رازهای بازی زندگی  را یاد خواهید گرفت.

 

 

سرفصل های دوره جذب آرزوها

👈اصول تصمیم گیری
👈اصول هدف گذاری
👈تغییر باورها
👈جذب خواسته ها با نیروی کلام
👈جذب خواسته ها با نیروی عشق
👈جذب خواسته ها با تجسم خلاق
👈ارتباط با خدا و اجابت دعا
👈ارتباط با فرشتگان و کمک گرفتن از آنها
👈رازهای پنهان قانون جذب

👈افزایش اعتمادبنفس و خودباوری
👈تکنیک جادوی سیاه و جادوی سفید
👈تکنیک نوشتن خلاق برای جذب خواسته ها
👈تکنیک آلفای ذهن برای جذب خواسته ها
👈آموزش کامل تله پاتی
👈آموزش رهاسازی
👈تکنیک نیروی تمرکز
👈تکنیک شرطی سازی ذهن
👈شناخت شهود و نشانه های زندگی

👈تکنیک پاکسازی دنباله ها برای پاکسازی باوری منفی
👈تکنیک هیپنوتیزم برای برطرف کردن باورهای منفی
👈تکنیک هیپنوتیزم سریع برای برطرف کردن باورهای منفی
👈تکنیک ای اف تی برای برطرف کردن باورهای منفی
👈تکنیک پاکسازی تبسم برای پاکسازی احساسات منفی
👈تکنیک پاکسازی ایموشن کد برای پاکسازی احساسات منفی
👈تکنیک دیوار قلبی برای پاکسازی احساسات منفی
👈تکنیک چاکراها برای پاکسازی احساسات منفی
👈تکنیک خلا و بخشش برای جذب خواسته ها

👈ذهن خوداگاه، ذهن ناخوداگاه و ذهن برتر برای جذب خواسته ها
👈تکنیک تلاش و عمل برای جذب خواسته ها
👈تکنیک شکرگزاری برای جذب خواسته ها
👈تکنیکهای مخصوص جذب شادی
👈تکنیکهای مخصوص جذب آرامش روحی
👈جلسات و تکنیکهای اختصاصی کسب ثروت
👈جلسات اختصاصی جذب عشق و همسر
👈جلسات اختصاصی جذب سلامتی
👈به اضافه ۱۰ مراقبه قدرتمند برای جذب آرزوها

 

 

 

 

بعضی از آموزشها و تکنیکهای مهم و منحصربفرد دوره جذب آرزوها :

۱. آموزش کامل قانون جذب
وقتی می گیم” آموزش کامل قانون جذب ” شاید برای بعضی ها سوال پیش بیاد که مگه قانون جذب کامل و غیرکامل هست؟ قانون جذب قانونی معنوی و الهی است و علاوه بر مطالبی که در کتابهای قانون جذب راجع به آن نوشته شده راز و رمزهای بسیاری داره که اغلب افراد از آن آگاه نیستند یا اصول آن را به درستی متوجه نشده اند.
آقای اهورا چرختاب در دوره جذب آرزوها، این قانون را کامل و پله پله و به زبان ساده آموزش داده اند.

۲. نیروی عشق :
وقتی در مورد ” نیروی عشق ” صحبت می کنیم غالب افراد فکر می کنند منظور عشق بین دختر و پسر یا زن و مرد است. ولی منظور تکنیک عشق برای جذب خواسته هاست.
” نیروی عشق ” تکنیکی بسیار قدرتمند برای جذب آرزوها، جذب پول و ثروت، جذب روابط دلخواه ، جذب شادی ، شفای بیماری و حل مشکلات است. تکنیک نیروی عشق یکی از مهمترین و قدرتمندترین تکنیکها و آموزشهای ما در دوره جذب آرزوهاست. این تکنیک قدرتمند در ایران فقط توسط آقای اهورا چرختاب آموزش داده می شود.

۳. پاکسازی احساسات منفی :
بیشتر مشکلات انسانها، چه در مورد سلامتی، چه در مورد پول ، چه در مورد روابط انسانی و چه در سایر موارد زندگی ریشه در احساسات و انرژی های منفی در وجود آنها دارد این احساسات منفی مانند سدی مقابل جریان انرژی های مثبت قرار می گیرند و مانع از جریان شادی ، سلامتی و ثروت در زندگی می شوند. زمانی که این احساسات منفی شناسایی و پاکسازی شوند مسیر شادی و وفور نعمت باز می شود و جریان عظیمی از شادی، خوشبختی، پول و فراوانی وارد زندگیتان می شود.
آقای اهورا چرختاب در دوره جذب آرزوها بیش از ۶ تکنیک بسیار قدرتمند برای پاکسازی احساسات منفی آموزش داده اند از جمله : پاکسازی تبسم ، پاکسازی ایموشن کد، پاکسازی دیوار قلبی، پاکسازی ای اف تی، پاکسازی چاکراها، پاکسازی فرشتگان و …

۴. هیپنوتیزم :
بهترین تکنیک برای برنامه ریزی ضمیرناخوداگاه هیپنوتیزم هست. به کمک تکنیک هیپنوتیزم می توانید فرمانهای دلخواهتان را به ضمیرناخودآگاه القا کنید و اگر هیپنوتیزم درست انجام شود ضمیرناخوداگاه این فرمانها و درخواست های شما را در زندگی واقعی به عینیت در خواهد آورد.

اغلب تصور می شود که برای هیپنوتیزم نیاز به یک فرد دوم است ولی در دوره جذب آرزوها شما یاد می گیرید که خودتان خودتان را هیپنوتیزم کنید.

همچنین آقای اهورا چرختاب در این دوره تکنیک خودهیپنوتیزم فوق سریع چشم سوم را بصورت تصویری آموزش داده اند که در کمتر از ۳۰ ثانیه می توانید خود را هیپنوتیزم کنید و سپس تلقین های مورد نظرتان رو روی خود اجرا کنید.

۵. تله پاتی :
آیا می شود از راه دور روی ذهن و رفتار افراد تاثیر گذاشت؟ بله. با تکنیک تله پاتی می شود از راه دور روی ذهن و رفتار افراد تاثیر گذاشت و آنها را وادار به انجام کارهای خاصی (مثبت) کرد. مثلا به زمانی فکر کنید که عشقتان یا همسرتان بخاطر بعضی سوتفاهم ها شما را ترک کرده است ، یا رئیستان در مورد شما قضاوت نادرستی کرده است، در این مواقع می تونید به کمک تکنیک تله پاتی با فرد ارتباط برقرار کنید و در سطح ذهنی و روحی سوتفاهم ها را برطرف کنید و رابطه تان را گرم و صمیمی کنید. آقای اهورا چرختاب برای اولین بار در دوره جذب آرزوها تکنیک تله پاتی به کمک “نیروی عشق” را آموزش داده اند. که به خاطر تلفیق تله پاتی با نیروی عشق تاثیر این تکنیک مضاعف شده است و افراد زیادی در دوره جذب آرزوها فقط به کمک این تکنیک روابطشان را بهبود بخشیده اند و عشق و همسرشان را دوباره سمت خود جذب کرده اند.

۶. ارتباط با فرشتگان :
چه ما باور کنیم یا نه فرشتگان وجود دارند و مشتاقند که با ما ارتباط برقرار کنند به ما در تمام زمینه های زندگی کمک کنند. مثلا در زمینه های مالی، شغلی، سلامتی و روابط فرشتگان می توانند به شما کمک کنند. آقای اهورا چرختاب در دوره جذب آرزوها در مورد فرشتگان و وظایف هر کدام و نحوه ارتباط و کمک گرفتن از آنها کامل آموزش داده اند که بعد از یاد گرفتن این آموزش ها خواهید تونست با فرشتگان ارتباط برقرار کنید و به کمک آنها پول، ثروت، سلامتی و روابط خوب را بهبود ببخشید.

۷. جادوی سیاه و جادوی سفید :
بیشتر ایرانیها به جادو و جادوگری اعتقاد دارند و دلیل بعضی از مشکلات بزرگ زندگی خود را جادو و جادوگری می دانند.

بعضی افراد چنان به این موضوع باور و اعتقاد دارند که هزینه های بسیار زیادی را به جادوگران و دعانویسان مختلف می پردازند تا شاید آثار جادو و انرژی های منفی از زندگیشان پاک و برطرف شود. حقیقت این است که جادوگری و انرژی منفی وجود دارد ولی نه به آن شکلی که اکثر مردم فکر می کنند. در حقیقت هر انسانی می تواند خودش هم جادوگر سفید و هم جادوگر سیاه باشد و برای گره گشایی از بخت و اقبال خود و پاک کردن انرژی های منفی از زندگیش نیاز به هیچ فرد خاصی به عنوان دعانویس ندارد. زمانی که شما اصول جادوگری را یاد بگیرید و تبدیل به جادوگر سفید شوید خواهید توانست هر انرژی منفی و جادوی سیاهی را از خود و محیط زندگیتان پاک کنید و وجود و زندگی خود و اطرافیانتان را سرشار از انرژی های مثبت کنید.
آقای اهورا چرختاب در دوره جذب آرزوها آموزش داده اند که چگونه تبدیل به جادوگر سفید شوید و انرژی های منفی وجودتان و زندگیتان را پاک و برطرف کنید.

۸. مراقبه و تجسم خلاق :
ذهن در سطح امواج آلفا بسیار قدرتمند است. در این سطح ضمیرناخودآگاه کاملا آماده تلقین پذیری است و می تواند چیزهایی که می خواهید را در زندگیتان خلق کند و بوجود آورد. در سطح امواج آلفا بیماریها درمان می شوند مشکلات حل می شوند و آرزوها برآورده می شوند.
آقای اهورا چرختاب در دوره جذب آرزوها آموزش داده اند که چگونه وارد سطح آلفا شوید و چگونه در این سطح خواسته هایتان را خلق و جذب کنید.
همچنین آموزش داده اند که چگونه در سطح امواج آلفا تجسم خلاق کنید.

دوره جذب آرزوها شامل بیش از ۴۰ تکنیک قدرتمند می باشد که موارد بالا فقط یک بخش از این تکنیکها و آموزشها است. در واقع شما پس از شرکت در دوره جذب آرزوها هر روش و تکنیک و آموزشی که برای بهبود زندگی خود در هر زمینه ای نیاز داشته باشید را یاد خواهید گرفت و خواهید توانست تا آخر عمر از آنها استفاده کنید و نتایجش را در زندگیتان ببینید.

همچنین در دوره جذب آرزوها تمام قوانین و اصول معنوی موفقیت و زندگی را یاد خواهید گرفت، و این دانش معنوی به شما کمک خواهد کرد بقیه عمر خود را بهتر و عالی زندگی کنید.

برای شرکت در دوره جامع جذب آرزوها می توانید مستقیم از طریق سایت اقدام کنید.

یا از طریق دایرکت پیجهای اصلی به ما پیام بدین.

شماره های ثبت نام از طریق واتساپ و تلگرام :

۰۹۰۲۷۰۴۹۶۰۶

۰۹۰۲۷۰۴۹۶۲۶

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.