کلاس حضوری استاد اهورا چرختاب

درباره ما:

اهورا چرختاب محقق ، نویسنده و مدرس قانون جذب و قوانین معنوی موفقیت از سال ۱۳۷۸ مطالعات و تحقیقات خود را در زمینه علوم معنوی موفقیت آغاز کرد و از همان زمان شروع به تحصیل و یادگیری علوم معنوی و ذهنی موفقیت کرده و به کمک خدا و تکنیکهایی که یاد گرفته بودند زندگی خود را در تمام زمینه ها متحول کردند.

ایشان از سال ۱۳۹۴ شروع به تدریس و اشتراک این دانش با دیگران کردند. و در این مدت کلاسها و دوره های حضوری و غیرحضوری متعددی برگزار کرده اند که تاکنون بیش از ده هزار نفر در این کلاسها شرکت کرده اند و خوشبختانه و به کمک خداوند اکثر شرکت کنندگان از این کلاسها نتیجه گرفته اند.

■ آموزشهایی که تیم راز تاکنون ارایه داده است :

۱. آموزش کامل قانون جذب

 شما به کمک این قانون می توانید زندگی خود را آنگونه که دوست دارید خلق کنید. قانون جذب قانونی معنوی و الهی است و علاوه بر مطالبی که در کتابها آموزش داده شده، راز و رمزهای بسیاری دارد که متاسفانه اغلب مردم از آن بی خبر هستند و آن را به درستی متوجه نشده اند.

ما در دوره های قانون جذب، و دوره جذب آرزوها، این قانون الهی را به درستی و کامل و پله پله آموزش دادیم.

۲. جذب طرح الهی و قانون تسلیم :

هر انسانی طرح و برنامه الهی، برای زندگی خود دارد که اگر این طرح را متجلی سازد زندگیش به سرعت نور در تمامی زمینه ها تغییر می کند،

ما برای اولین بار در ایران، تاکنون دو دوره جذب طرح الهی را برگزار کرده ایم که این دوره ها نتایج فوق العاده ای داشته اند.

۳. پاکسازی احساسات منفی :

بیشتر مشکلات انسانها، چه در مورد سلامتی، چه در مورد پول ، چه در مورد روابط اجتماعی و روابط رمانتیک ریشه در احساسات و انرژی های منفی در وجود آنها دارند.

ما در دوره های پیشرفته جذب آرزوها، تکنیکهای زیادی را برای پاکسازی این احساسات و انرژی های منفی آموزش دادیم.

۴. نیروی عشق :

مهمترین و قدرتمندترین تکنیک برای درمان انواع بیماریها، حل همه مشکلات و رسیدن به ثروت و روابط خوب، نیروی عشق است.

به کمک نیروی عشق ، بزرگترین نیروی کائنات، هیچ آرزوی محالی وجود نخواهد داشت و هیچ مشکلی نیست که حل نشود.

ما برای اولین بار در ایران و در دوره جذب آرزوها، نیروی عشق و راههای تجلی و هماهنگی با آن را آموزش داده ایم.

 

برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید!